Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal Malo Po GalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Meni






Latest topics
» kratkodlaki border colli
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyTor Jun 17, 2014 1:10 pm by airedale10

» Mačji triki
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyPet Mar 08, 2013 5:14 pm by ursa1234

» Nekaj o rodovniku & izbira primernega vzreditelja
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyČet Feb 28, 2013 5:21 pm by airedale10

» Moje živalce
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyNed Feb 10, 2013 6:15 pm by airedale10

» Berny
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptySob Jul 21, 2012 3:52 pm by berny&zala

» Labradorec [Labrador Retiever]
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyPon Jun 25, 2012 3:31 pm by Hov-hov

» Sindy*
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyPon Jun 18, 2012 9:08 pm by momokika

» How.<3
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyPon Jun 18, 2012 9:05 pm by momokika

» Piramida
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyPon Jun 18, 2012 5:45 pm by momokika


 

 Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO

Go down 
AvtorSporočilo
airedale10
Mladiček
airedale10


Število prispevkov : 96
Age : 24
Registration date : 02/01/2010

Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO   Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO EmptyPon Jul 26, 2010 4:47 pm

Muc starih staršev Bučko je bil pred kratkim kastriran. Zadnjič sem mu pod repom, na zadnjiku opazilo veliko, ne krvavo bulo. Klicali smo na veterino in rekli so, naj drugi dan pridemo. Ker pri babici nismo imeli pravega transporterja smo mačka dali v škatlo, škatlo pokrili z zabojem ter vse dobro zavezali. Mačka je bilo zelo strah, saj ni navajen vožnje. V mestu smo šli še po sestro ki je imela transporter, se odpeljali pred veterino in se odločili mačka premestit. Čim smo dali še zavezano kletko ven pa nam je maček zbežal ven. Cry Verjetno si je med vožnjo spodvil karton. Navajen je živeti na deželi zdaj pa se je znašel v mestu. Nismo ga mogli ujet. Včeraj smo polepili okrog letake ter jih dajali ljudem v pošto in spraševali mimoidoče, dali smo večkrat na 2 radia. Iščemo ga.Veterinarji pravijo da bo verjetno prišel domov, čeprav je od le tega oddaljen 11km.
Za bulo pa so rekli da je tisto mogoče črevesje, ki mu je ob ugrizu lisjaka pokukalo ven. Zanima me kaj naj še naredimo da ga najdemo ter kaj bi bila bula. Slike pridejo. Jokam Jokam Jokam
Nazaj na vrh Go down
 
Bula na zadnjiku in izgubljen muc-NUJNO
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» NUJNO! ANJA!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Druge živali :: Mačke-
Pojdi na: