Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal Malo Po GalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Meni






Latest topics
» kratkodlaki border colli
Čistilni robčki za pse EmptyTor Jun 17, 2014 1:10 pm by airedale10

» Mačji triki
Čistilni robčki za pse EmptyPet Mar 08, 2013 5:14 pm by ursa1234

» Nekaj o rodovniku & izbira primernega vzreditelja
Čistilni robčki za pse EmptyČet Feb 28, 2013 5:21 pm by airedale10

» Moje živalce
Čistilni robčki za pse EmptyNed Feb 10, 2013 6:15 pm by airedale10

» Berny
Čistilni robčki za pse EmptySob Jul 21, 2012 3:52 pm by berny&zala

» Labradorec [Labrador Retiever]
Čistilni robčki za pse EmptyPon Jun 25, 2012 3:31 pm by Hov-hov

» Sindy*
Čistilni robčki za pse EmptyPon Jun 18, 2012 9:08 pm by momokika

» How.<3
Čistilni robčki za pse EmptyPon Jun 18, 2012 9:05 pm by momokika

» Piramida
Čistilni robčki za pse EmptyPon Jun 18, 2012 5:45 pm by momokika


 

 Čistilni robčki za pse

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
*white*paws*
Mladiček
*white*paws*


Število prispevkov : 27
Age : 35
Kraj : škofja loka
Registration date : 15/05/2009

Čistilni robčki za pse Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čistilni robčki za pse   Čistilni robčki za pse EmptyPet Maj 15, 2009 3:34 pm

zdravo, tema glih ne paše v kopanje pa sem kar novo odprla, če pa pač ne bo vredu jo pa lahko prestavte...

zanima me, če kdo uporablja oz. če ve če obstajajo čistilni robčki za pse, s katerimi bi se dalo čistiti urin iz dlake... Moj mai ima namreč dolgo dlako, ki pa jo med lulanjem zmoči in potem to zelo smrdi. Me ne moti če sva na sprehodu pa pač divja itd. je pa zelo moteče, če greva potem v avto ali pa smo kje na obisku in je notri v hiši, stanovanju. Ima kdo podoben problem? oz. nasvet kako očistit, če nimaš pri sebi vode oz. tuša da bi ga pač umil...? hvala za odgovore!
Nazaj na vrh Go down
http://littlemai.wetpaint.com/
Larra
Mladiček
Larra


Število prispevkov : 131
Age : 31
Kraj : Kranj
Registration date : 29/10/2008

Čistilni robčki za pse Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čistilni robčki za pse   Čistilni robčki za pse EmptyPet Maj 15, 2009 9:57 pm

Živjo smeh
Kolikor jaz vem, nekateri svoje pse brijejo oz. jim postrižejo dlako okoli lulčka...
To se pomojem še najbolj obnese... Lahko pa probaš očistiti kar z "človeškimi" vlažilnimi robčki...saj je isto Wink
Za striženje pa...če je priden in bo držal ga lahko sama postrižeš / pobriješ, drugače pa raje pelji v kakšen pasji salon naj ti pomagajo ali če ti pomaga kdo drug Wink
LP
Nazaj na vrh Go down
Smoti.*
Mladiček
Smoti.*


Število prispevkov : 224
Age : 27
Kraj : Ljubljana
Registration date : 16/04/2009

Čistilni robčki za pse Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čistilni robčki za pse   Čistilni robčki za pse EmptyPet Maj 15, 2009 10:33 pm

moja sošolka za psa uporablja neke robce prav za pse. Ampak ona ji tačke briše s temi robčki. Tako da nevem če so za okrog tistega predela. Ampak take robčke kokar jiuh ima ona pa se kupi se mi zdi da v vsaki pasji trgovini Wink
Nazaj na vrh Go down
*white*paws*
Mladiček
*white*paws*


Število prispevkov : 27
Age : 35
Kraj : škofja loka
Registration date : 15/05/2009

Čistilni robčki za pse Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čistilni robčki za pse   Čistilni robčki za pse EmptyTor Maj 26, 2009 11:33 am

hvala za odgovore... am ja navadni robčki (recmo sem probala s temi otroškimi pa niveinimi) pa niso dobri, ma dlaka okol penisa potem tak čudn vonj pol od urina pol pa od robčkov...

sm pa zadnč v mr. petu vprašala, jih majo sam jih jim je zmanjkal ... tko da drugič si nardim zalogo... Nasmejan
Nazaj na vrh Go down
http://littlemai.wetpaint.com/
Sponsored content





Čistilni robčki za pse Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čistilni robčki za pse   Čistilni robčki za pse Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Čistilni robčki za pse
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Psi so zakon :: Nega-
Pojdi na: