Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal Malo Po GalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Meni






Latest topics
» kratkodlaki border colli
ameriški kasač EmptyTor Jun 17, 2014 1:10 pm by airedale10

» Mačji triki
ameriški kasač EmptyPet Mar 08, 2013 5:14 pm by ursa1234

» Nekaj o rodovniku & izbira primernega vzreditelja
ameriški kasač EmptyČet Feb 28, 2013 5:21 pm by airedale10

» Moje živalce
ameriški kasač EmptyNed Feb 10, 2013 6:15 pm by airedale10

» Berny
ameriški kasač EmptySob Jul 21, 2012 3:52 pm by berny&zala

» Labradorec [Labrador Retiever]
ameriški kasač EmptyPon Jun 25, 2012 3:31 pm by Hov-hov

» Sindy*
ameriški kasač EmptyPon Jun 18, 2012 9:08 pm by momokika

» How.<3
ameriški kasač EmptyPon Jun 18, 2012 9:05 pm by momokika

» Piramida
ameriški kasač EmptyPon Jun 18, 2012 5:45 pm by momokika


 

 ameriški kasač

Go down 
AvtorSporočilo
avy
Mladiček
avy


Število prispevkov : 51
Age : 29
Registration date : 19/11/2008

ameriški kasač Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ameriški kasač   ameriški kasač EmptyPon Nov 24, 2008 8:40 pm

Ameriški kasač je ena izmed mojih najljubših pasem konj. Nasmejan Nasmejan Tudi sama jaham konje in tisti ki ga jaham je kasač.Srečen Srečen Podoben je ameriškemu vendar je mešanec....jaham tudi druge konje vendar mi je on najljubši.Ljubezen Ljubezen



Kratek opis konja: Je srednje velik, ima precej suho glavo z živahnimi očmi, precej dolga ušesa, grob, dolg lep in mišičast vrat, ozka prsa, položno, dolgo in mišičasto pleče ter dolgo plečnico. Strm križ je pogosto višji od vihra. Prednji biclji so strmi, zadnji mehki, ima kratko piščal in zelo razvite zadnje noge. Skočna sklepa sta si preblizu, zaradi česar ima ta konj pogosto kravjo stojo. Hodi so izdatni, a povsem nizki. Visok je 142 - 163 cm, obseg prsi je 170 cm, obseg piščali 19 - 20 cm, težak pa je 410 - 550 kg. Najpogostejši so rjavci.

Posebnost:
Ameriški kasači so odličnega karakterja in temperamenta, zelo inteligentni, trdni in vzdržljivi. Imajo tudi dobre lastnosti vprežnih konj.



Slikc pa ne znam prilepiti...bom poskušala najti navodila kako lahko to storim... Sramežljiv Sramežljiv
Nazaj na vrh Go down
avy
Mladiček
avy


Število prispevkov : 51
Age : 29
Registration date : 19/11/2008

ameriški kasač Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ameriški kasač   ameriški kasač EmptyPon Nov 24, 2008 8:48 pm

Nazaj na vrh Go down
 
ameriški kasač
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Druge živali :: Konji-
Pojdi na: