Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal Malo Po GalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Meni






Latest topics
» kratkodlaki border colli
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyTor Jun 17, 2014 1:10 pm by airedale10

» Mačji triki
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyPet Mar 08, 2013 5:14 pm by ursa1234

» Nekaj o rodovniku & izbira primernega vzreditelja
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyČet Feb 28, 2013 5:21 pm by airedale10

» Moje živalce
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 6:15 pm by airedale10

» Berny
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptySob Jul 21, 2012 3:52 pm by berny&zala

» Labradorec [Labrador Retiever]
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 3:31 pm by Hov-hov

» Sindy*
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyPon Jun 18, 2012 9:08 pm by momokika

» How.<3
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyPon Jun 18, 2012 9:05 pm by momokika

» Piramida
Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyPon Jun 18, 2012 5:45 pm by momokika


 

 Obdelava videov, pomoč, nasveti

Go down 
+6
cotton candy
najchy
Maša
Alja.
blue
Urška
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2008 3:13 pm

Kaj daš mogoče tiste prehode vmes? Ker ti prekrijejo pač košček videa. Sramežljiv Drugače pa ne vem Zmeden
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
blue
Admin
blue


Število prispevkov : 2439
Age : 28
Registration date : 30/04/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2008 4:22 pm

Ubistvu se mi ti ''prehodi'' sami nardijo... kako to odstranit oz. kakorkol? Nasmejan
Nazaj na vrh Go down
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2008 4:32 pm

A sami? Mislim to recimo da se ti odpre naslednja slika oz. del filmčka recimo ko kocko tako se umikajo recimo v levo.
Odstraniš pa tako da odrežeš. smeh
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
blue
Admin
blue


Število prispevkov : 2439
Age : 28
Registration date : 30/04/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2008 5:12 pm

Urška je napisal/a:
A sami? Mislim to recimo da se ti odpre naslednja slika oz. del filmčka recimo ko kocko tako se umikajo recimo v levo.
Odstraniš pa tako da odrežeš. smeh

Jp,jp. Nevem kako misliš, da odrežem? Ni mi lih jasno. Sramežljiv
Nazaj na vrh Go down
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2008 5:18 pm

Pač na tisti premici ne, kjer ti potem kaže te prehode klikneš na prehod ( z desno miškino tipko) in potem daš cut. smeh
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
blue
Admin
blue


Število prispevkov : 2439
Age : 28
Registration date : 30/04/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2008 5:21 pm

Urška hvala ti! Kiss Kiss Že dela. Smejim se
Nazaj na vrh Go down
blue
Admin
blue


Število prispevkov : 2439
Age : 28
Registration date : 30/04/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2008 5:23 pm

Ubistvu ne dela. Huh Zmeden Izrežem ven še več prehodi ostanejo...?
Nazaj na vrh Go down
Maša
Admin
Maša


Število prispevkov : 3394
Age : 27
Kraj : SlovKonjice
Registration date : 25/03/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2008 5:25 pm

Premakneš end del videa k drugemu (da ni prehoda).
Nazaj na vrh Go down
http://dogland.naspletu.com
friga
Mlad pes
friga


Število prispevkov : 1675
Age : 27
Kraj : Ljubljana
Registration date : 22/10/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyPon Jan 05, 2009 11:37 pm

Jst pa zdajle sestavljam en filmček... glasba je že zraven ampak noče igrat Jokam
Pa ni nič mute uključeno ali pa karkol drugega Jokam
In ker je filmček dolg moram dat,da se glasba dvakrat ponovi... in ta prva glasba igra do konca,ko pa je na vrsti naslednja,pa sploh noče igrat Jokam

Pa še nekaj... meni Movie maker še vedno dela v angleščini. Pa je bil nekaj časa v slovenščini. Kdo ve,kako oz. kje se spremeni jezik Movie makerja?
Nazaj na vrh Go down
friga
Mlad pes
friga


Število prispevkov : 1675
Age : 27
Kraj : Ljubljana
Registration date : 22/10/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptySob Jan 24, 2009 10:44 pm

Hei. Meni pa zdejle Movie Maker sploh ne dela Kaj Huh
Ko ga odprem,se normalno odpre... ko pa nekaj kliknem,se kar zapre Huh
Nazaj na vrh Go down
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptySob Jan 31, 2009 12:31 pm

Mene zanima če se da v WMM več teh projektov skupaj združit? Sramežljiv
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
Maša
Admin
Maša


Število prispevkov : 3394
Age : 27
Kraj : SlovKonjice
Registration date : 25/03/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptySob Jan 31, 2009 3:41 pm

kako to misliš?
da shranič en projek, potem pa hočeš še drugega, pa tretjega zram priključit? po moje, da ne gre. moreš prav na računalnik si shranit in ne kot projekt. če misliš isto kot jaz razumem, drugače pa nebi vedela. [: poskusi.
Nazaj na vrh Go down
http://dogland.naspletu.com
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptySob Jan 31, 2009 4:24 pm

Maša je napisal/a:
kako to misliš?
da shranič en projek, potem pa hočeš še drugega, pa tretjega zram priključit? po moje, da ne gre. moreš prav na računalnik si shranit in ne kot projekt. če misliš isto kot jaz razumem, drugače pa nebi vedela. [: poskusi.

Aha. Sramežljiv Sem pa že priključila to smeh (ne projektov, dodala sem enkaj kar sem že mela kot projekt, če razumeš) Wink
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
friga
Mlad pes
friga


Število prispevkov : 1675
Age : 27
Kraj : Ljubljana
Registration date : 22/10/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Mar 01, 2009 7:59 pm

A pozna kdo kakšen program,za iz neta zlovdat,ker meni Movie Maker ne dela Zmeden
Nazaj na vrh Go down
friga
Mlad pes
friga


Število prispevkov : 1675
Age : 27
Kraj : Ljubljana
Registration date : 22/10/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Mar 01, 2009 8:00 pm

Pa,kako se pri filmčku spremeni končnico,če ga Movie Maker noče sprejet?
Nazaj na vrh Go down
flo
Mlad pes
flo


Število prispevkov : 1208
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Mar 01, 2009 8:13 pm

friga je napisal/a:
A pozna kdo kakšen program,za iz neta zlovdat,ker meni Movie Maker ne dela Zmeden

Ja hvala enako... men tt WMM ne dela. Mi filmčke kar skrajša??? In nimam poima zakaj?
Tako, da mene tut zanima če pozna kdo še kakšen program za dol zloudat... smeh
Nazaj na vrh Go down
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Mar 01, 2009 9:30 pm

friga je napisal/a:
Pa,kako se pri filmčku spremeni končnico,če ga Movie Maker noče sprejet?

To si moraš en program zloudat, ker meni tut noče MOV končnico pa jo moram spreminjat v AVI.. Wink Jaz imam neki Bink and Smacker program.. Srečen
Kaj hočeš sestavit filmček iz agija od včeraj? Jezik kažem Ker sem že jaz nekaj začela drugače... Mamo tko iste skor posnetke Jezik kažem
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Mar 01, 2009 9:33 pm

Mene tudi nekaj zanima.. Sem sestavila filmček, pa imam dve muski zraven in ko sestavim mi vse normalno dela pa to ampak ko pa shranim filmček mi p kar na koncu zadnje pol minute da stran glasbo? Pa sem šeenkrat proala shranit pa mi spet zadnje pol minute ni glasbe?
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
friga
Mlad pes
friga


Število prispevkov : 1675
Age : 27
Kraj : Ljubljana
Registration date : 22/10/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Mar 01, 2009 9:36 pm

Urška je napisal/a:
friga je napisal/a:
Pa,kako se pri filmčku spremeni končnico,če ga Movie Maker noče sprejet?

To si moraš en program zloudat, ker meni tut noče MOV končnico pa jo moram spreminjat v AVI.. Wink Jaz imam neki Bink and Smacker program.. Srečen
Kaj hočeš sestavit filmček iz agija od včeraj? Jezik kažem Ker sem že jaz nekaj začela drugače... Mamo tko iste skor posnetke Jezik kažem

A ti dela WMM? Waaaaw! Je pa s kamero posnet in so drugačne končnice Zmeden Smejim se
Nazaj na vrh Go down
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Mar 01, 2009 9:40 pm

friga je napisal/a:
Urška je napisal/a:
friga je napisal/a:
Pa,kako se pri filmčku spremeni končnico,če ga Movie Maker noče sprejet?

To si moraš en program zloudat, ker meni tut noče MOV končnico pa jo moram spreminjat v AVI.. Wink Jaz imam neki Bink and Smacker program.. Srečen
Kaj hočeš sestavit filmček iz agija od včeraj? Jezik kažem Ker sem že jaz nekaj začela drugače... Mamo tko iste skor posnetke Jezik kažem

A ti dela WMM? Waaaaw! Je pa s kamero posnet in so drugačne končnice Zmeden Smejim se

Meni dela ja in na prejšnm mi je. Kaj pol jst sestavim uno od agija? al maš kej druzga? Ti tut lahko sestavim če bo šlo poslat...
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
friga
Mlad pes
friga


Število prispevkov : 1675
Age : 27
Kraj : Ljubljana
Registration date : 22/10/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyNed Mar 01, 2009 9:42 pm

Kr sestavi uno od agija Srečen
Jst bom pa še norenje od celga tedna,pa te ovire Srečen
Nazaj na vrh Go down
friga
Mlad pes
friga


Število prispevkov : 1675
Age : 27
Kraj : Ljubljana
Registration date : 22/10/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyPon Mar 02, 2009 9:17 pm

Urška je napisal/a:
friga je napisal/a:
Pa,kako se pri filmčku spremeni končnico,če ga Movie Maker noče sprejet?

To si moraš en program zloudat, ker meni tut noče MOV končnico pa jo moram spreminjat v AVI.. Wink Jaz imam neki Bink and Smacker program.. Srečen
Kaj hočeš sestavit filmček iz agija od včeraj? Jezik kažem Ker sem že jaz nekaj začela drugače... Mamo tko iste skor posnetke Jezik kažem

Kje se da ta program iz neta zlovdat ? Sramežljiv
Nazaj na vrh Go down
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyPon Mar 02, 2009 11:04 pm

friga je napisal/a:
Urška je napisal/a:
friga je napisal/a:
Pa,kako se pri filmčku spremeni končnico,če ga Movie Maker noče sprejet?

To si moraš en program zloudat, ker meni tut noče MOV končnico pa jo moram spreminjat v AVI.. Wink Jaz imam neki Bink and Smacker program.. Srečen
Kaj hočeš sestavit filmček iz agija od včeraj? Jezik kažem Ker sem že jaz nekaj začela drugače... Mamo tko iste skor posnetke Jezik kažem

Kje se da ta program iz neta zlovdat ? Sramežljiv


Nevem, dej v google upiši če bo kaj našlo ali pa napiši npr. to končnico ki ti jo da iz kamere npr. MOV to AVI Wink smeh
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
Alja.
Admin
Alja.


Število prispevkov : 2474
Age : 28
Kraj : Radenci
Registration date : 02/05/2008

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptyČet Jan 14, 2010 5:48 pm

Ve kdo za kak čimenostavnejši program (da lahko dam več posnetkov skupaj pa glasbo zraven, ne rabim več), ki mi ne zasede pol diska in ne šteka kot movie maker? Hvala.
Nazaj na vrh Go down
http://chappiii.slohosting.com
Puhica
Mladiček



Število prispevkov : 57
Age : 28
Kraj : Domžale
Registration date : 16/03/2010

Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 EmptySob Apr 03, 2010 10:57 pm

A kdo za filmčke uporablja sony vegas?Jaz ga imam,ampak ga ne znam najbolje uporabljati(še posebej so težave,ko hočem video objavit,vedno je video prevelik,ker ne vem kateri format morem izbrati).Prosila bi za kakšen nasvet glede uporabe tega programa na splošno,ker bi ga res rada uporabljala(učinki v sony vegasu so res zakon!!!)?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obdelava videov, pomoč, nasveti   Obdelava videov, pomoč, nasveti - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Obdelava videov, pomoč, nasveti
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Tehnika :: Tehnična vprašanja-
Pojdi na: