Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal Malo Po GalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Meni






Latest topics
» kratkodlaki border colli
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyTor Jun 17, 2014 1:10 pm by airedale10

» Mačji triki
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyPet Mar 08, 2013 5:14 pm by ursa1234

» Nekaj o rodovniku & izbira primernega vzreditelja
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyČet Feb 28, 2013 5:21 pm by airedale10

» Moje živalce
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyNed Feb 10, 2013 6:15 pm by airedale10

» Berny
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptySob Jul 21, 2012 3:52 pm by berny&zala

» Labradorec [Labrador Retiever]
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyPon Jun 25, 2012 3:31 pm by Hov-hov

» Sindy*
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyPon Jun 18, 2012 9:08 pm by momokika

» How.<3
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyPon Jun 18, 2012 9:05 pm by momokika

» Piramida
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyPon Jun 18, 2012 5:45 pm by momokika


 

 MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM

Go down 
AvtorSporočilo
lemurka
Mlad pes



Število prispevkov : 1504
Age : 30
Kraj : Ljubljana
Registration date : 02/05/2008

MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM   MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM EmptyPet Jul 25, 2008 11:38 am

Sem vprašala če lahko posredujem še na kakšen drug forum... pa je rekla da lahko.

Torej če ne spada sem prestavite! smeh

Slovensko društvo za pomoč hrtom vam z veseljem predstavlja svojo prvo kolekcijo poletnih majic.
Majice so peščene barve, motiv hrta zanje pa je brezplačno oblikoval Dobran Laznik, ki se mu na tem mestu za sodelovanje in prijaznost najlepše zahvaljujemo.
Majice so na voljo v treh različicah: ženski (velikosti M, L in XL), moški (velikosti M, L in XL) in otroški (velikosti 9–11 let in 12–13 let), pri čemer je treba opozoriti, da so številke majhne, tako da na primer ženska velikost M ustreza običajni velikosti S ali celo XS.

Cena ženske oziroma moške majčke znaša 12 evrov, otroške pa 10 evrov, naročiti pa jih je mogoče prek e-naslova Društva: drustvozapomochrtom@gmail.com



Posebna poletna ugodnost: vsak, ki do 31. avgusta 2008 postane član Slovenskega društva za pomoč hrtom, brezplačno prejme majico po svoji izbiri.

Vsak nakup majice pomeni podporo Društvu in s tem pomoč odsluženim hrtom – tako da se vam za vaše človekoljubno dejanje že vnaprej najlepše zahvaljujemo.


MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM OYYya9x6U8BvPp2I


Jaz jo bom naročila konec naslednjega tedna smeh !!


lp
Nazaj na vrh Go down
http://nara-dream.moj-album.com
 
MAJICE SLOVENSKEGA DRUŠTVA ZA POMOČ HRTOM
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Pasme :: FCI 10-
Pojdi na: