Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal Malo Po GalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Meni






Latest topics
» kratkodlaki border colli
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyTor Jun 17, 2014 1:10 pm by airedale10

» Mačji triki
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyPet Mar 08, 2013 5:14 pm by ursa1234

» Nekaj o rodovniku & izbira primernega vzreditelja
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyČet Feb 28, 2013 5:21 pm by airedale10

» Moje živalce
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyNed Feb 10, 2013 6:15 pm by airedale10

» Berny
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptySob Jul 21, 2012 3:52 pm by berny&zala

» Labradorec [Labrador Retiever]
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyPon Jun 25, 2012 3:31 pm by Hov-hov

» Sindy*
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyPon Jun 18, 2012 9:08 pm by momokika

» How.<3
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyPon Jun 18, 2012 9:05 pm by momokika

» Piramida
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyPon Jun 18, 2012 5:45 pm by momokika


 

 Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
anncii.^^
Mlad pes
anncii.^^


Število prispevkov : 461
Age : 29
Kraj : škofja loka ^^ forme ^^
Registration date : 06/05/2008

Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyNed Maj 25, 2008 11:32 am

Mene zanima kako ste nastavili, da se vidi kdaj ima kdo rojstni dan na koledarju??
Nazaj na vrh Go down
blue
Admin
blue


Število prispevkov : 2439
Age : 28
Registration date : 30/04/2008

Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyNed Maj 25, 2008 11:34 am

V svojem profilu si uredi svoj rojsti datum in te na koledarju avtomatsko prikaže Wink
Nazaj na vrh Go down
anncii.^^
Mlad pes
anncii.^^


Število prispevkov : 461
Age : 29
Kraj : škofja loka ^^ forme ^^
Registration date : 06/05/2008

Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyNed Maj 25, 2008 12:10 pm

Kaj pa, če ti ne prikaže???
Nazaj na vrh Go down
Golden Girl
Mlad pes
Golden Girl


Število prispevkov : 300
Age : 29
Registration date : 02/05/2008

Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyNed Jun 22, 2008 11:09 pm

meni tudi na mojem forumu noče.... pa imam naštimano da ko dodam event mi gre pod dogodke.... ampak nič ne pokaže na koledarju Huh
Nazaj na vrh Go down
http://dolga-griva.forumotion.com/portal.htm
najchy
Moderator
najchy


Število prispevkov : 2446
Age : 29
Kraj : Strunjan
Registration date : 02/05/2008

Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyNed Jun 22, 2008 11:52 pm

To se mi zdi pa čudno!
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/najchy/
Katek
Admin
Katek


Število prispevkov : 941
Age : 28
Kraj : Slov. Konjice
Registration date : 24/03/2008

Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptyTor Jun 24, 2008 11:53 pm

Nebi vedla, mogoče morete prenastavit kaj... Nam tudi na začetku ni vse delalo, pa sem šla jaz malo po nastavitvah "šaltat"... ampak se mi pa sanja ne, kaj je že reba prestavit...
Nazaj na vrh Go down
https://dogs-rulz.slovenianforum.com
anncii.^^
Mlad pes
anncii.^^


Število prispevkov : 461
Age : 29
Kraj : škofja loka ^^ forme ^^
Registration date : 06/05/2008

Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptySre Jun 25, 2008 3:45 pm

Sm že nastavla...
Nazaj na vrh Go down
Golden Girl
Mlad pes
Golden Girl


Število prispevkov : 300
Age : 29
Registration date : 02/05/2008

Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? EmptySre Jun 25, 2008 4:00 pm

lahko poveš kako AKM?
Nazaj na vrh Go down
http://dolga-griva.forumotion.com/portal.htm
Sponsored content





Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?   Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kako nastaviti rojstne dneve na Kolendarju?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako pes pije vodo
» Kako narediti avatar

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Tehnika :: Tehnična vprašanja-
Pojdi na: