Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal Malo Po GalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Meni






Latest topics
» kratkodlaki border colli
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyTor Jun 17, 2014 1:10 pm by airedale10

» Mačji triki
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPet Mar 08, 2013 5:14 pm by ursa1234

» Nekaj o rodovniku & izbira primernega vzreditelja
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyČet Feb 28, 2013 5:21 pm by airedale10

» Moje živalce
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyNed Feb 10, 2013 6:15 pm by airedale10

» Berny
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptySob Jul 21, 2012 3:52 pm by berny&zala

» Labradorec [Labrador Retiever]
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Jun 25, 2012 3:31 pm by Hov-hov

» Sindy*
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Jun 18, 2012 9:08 pm by momokika

» How.<3
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Jun 18, 2012 9:05 pm by momokika

» Piramida
Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Jun 18, 2012 5:45 pm by momokika


 

 Frizbi [Frisbee]

Go down 
+16
Katk.
lemurka
friga
aska
metulchk
Balu
katiii
Zoya
Alja.
najchy
Katek
cotton candy
sara
Urška
Maša
blue
20 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
flo
Mlad pes
flo


Število prispevkov : 1208
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyČet Feb 26, 2009 10:21 pm

A mi lahko kdo samo približno upiše kko se vrze roller? Ker jaz ga nikakor ne znam. In ker ne znam metat rollerjev ne vem kko naj flo naučim, d mi bo ujemala douge mete v zraku?

lp
Nazaj na vrh Go down
cotton candy
Mlad pes
cotton candy


Število prispevkov : 905
Age : 31
Kraj : Škofja Loka
Registration date : 02/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyČet Feb 26, 2009 10:43 pm

1.frizbi obrneš navpično.
2. dlan zarotiraš, tako, da je notranja stran obrnjena navzgor
3. stegneš kazalec
4. položiš frizbi na dlan+kazalec
5. z ostalimi prsti objameš frizbi
6. vržeš kot balinček (kuglo oz kot balinček v obliki ploščice, samo da je zarotirano zapestje)

to je en prijem..maš pa še enga, ki pa je zame težji..
Nazaj na vrh Go down
flo
Mlad pes
flo


Število prispevkov : 1208
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptySob Feb 28, 2009 1:09 pm

cotton candy je napisal/a:
1.frizbi obrneš navpično.
2. dlan zarotiraš, tako, da je notranja stran obrnjena navzgor
3. stegneš kazalec
4. položiš frizbi na dlan+kazalec
5. z ostalimi prsti objameš frizbi
6. vržeš kot balinček (kuglo oz kot balinček v obliki ploščice, samo da je zarotirano zapestje)

to je en prijem..maš pa še enga, ki pa je zame težji..

Oo, hvala. Sem že probala pa mi nekako uspe. Nasmejan samo meni se zmeraj zavrti v drugo smer, nikoli ne gre samo naravnost.

Kašen je pa še drug prijem? smeh
Nazaj na vrh Go down
cotton candy
Mlad pes
cotton candy


Število prispevkov : 905
Age : 31
Kraj : Škofja Loka
Registration date : 02/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptySob Feb 28, 2009 9:26 pm

uff težk za razložit tkole z besedam...
1. spet obrneš frizbi navpično
2. s kazalcem in sredincem narediš V, mezinec in prstanec skrčiš
3. sredinec daš na notranji rob frizbija (tako je kazalec malo višje..proti sredini..)
4. palec daš na drugo stran frizbija, tako da ga s temi tremi prsti primeš..
5. s sredincem in zapestjem zarotiraš frizbi (ga tako vržeš..vsa moč mora bit v sredincu, ki povzroči krožno gibanje frizbija)
Nazaj na vrh Go down
flo
Mlad pes
flo


Število prispevkov : 1208
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptySob Feb 28, 2009 10:15 pm

Uu hvala za razložitev... smeh
ampak se bom drzala kar 1. prijem je res lažji in sedaj znam metati lepe rollerje. Hvala CC! Vso čast kul
Nazaj na vrh Go down
cotton candy
Mlad pes
cotton candy


Število prispevkov : 905
Age : 31
Kraj : Škofja Loka
Registration date : 02/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyNed Mar 01, 2009 2:14 pm

ni za kaj Wink Srečen
Nazaj na vrh Go down
flo
Mlad pes
flo


Število prispevkov : 1208
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyNed Mar 01, 2009 7:38 pm

Pa še to me zanima... Wink
Kokrat pa naj Flo mečem frizbi. Mislim kokrat na teden? ali usak dan? Ker ima ful zanimanja za frizbi, pa ne bi rada vidla da bi se ga navaličala... smeh
Nazaj na vrh Go down
Maša
Admin
Maša


Število prispevkov : 3394
Age : 27
Kraj : SlovKonjice
Registration date : 25/03/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyNed Mar 01, 2009 8:39 pm

Odvisno od psa do psa. Če bi npr. Oliju vsak dan metala frizbi se bi ga naveličal. Mi pa mečem vsak dan frizbi (rollerje) - se še zaenkrat ni naveličala. Itak pa če to pes vzame kot igro - igračo - pa pomoje ni problem, čeprav po moje večina, ki se zanima za frizbi, ga vzame kot igračo (sicer je itak frizbi igrača). Tako kot z žogico delaš. Če jaz Mi dam na voljo žogico, cufo, hrano ali frizbi, se odloči za frizbi.
Nazaj na vrh Go down
http://dogland.naspletu.com
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyNed Mar 01, 2009 9:26 pm

Ja no odvisno od psa kot je že Maša rekla, čeprav jaz Taru ne mečem vsak dan, pa čeprav bi ga cele dneve lovil, mečem mu ene trikrat na teden, ker je potem še bolj naspidiran, čeprav je že sam po sebi ko vidi frizbi.
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Mar 02, 2009 6:06 pm

Midva sva pa danes probala agi delat s frizbijem in mi je šeenkrat bolje delal kot na cuza Waaaaw! Waaaaw! Res je bil ful hitrejši Waaaaw! Verjetno bova zdej kar na frizbi delala Jezik kažem
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
Maša
Admin
Maša


Število prispevkov : 3394
Age : 27
Kraj : SlovKonjice
Registration date : 25/03/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Mar 02, 2009 7:12 pm

Pri meni pa vedno isto dela. Razen no pri frizbiju proti koncu ful zašprinta ker ve, da bo lahko letela za frizbijem. Jezik kažem
Nazaj na vrh Go down
http://dogland.naspletu.com
blue
Admin
blue


Število prispevkov : 2439
Age : 28
Registration date : 30/04/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Mar 02, 2009 7:47 pm

Ko je bil Capi mlajši sem frizbi metala 5krat na teden. In se ga je naveličal po kakih 3mescih... zdaj enkrat na teden vržem fribi ravno 5-krat pa mu je čisto dovolj. smeh
Nazaj na vrh Go down
najchy
Moderator
najchy


Število prispevkov : 2446
Age : 29
Kraj : Strunjan
Registration date : 02/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Mar 02, 2009 8:29 pm

Koook so si psi različni Waaaaw!
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/najchy/
flo
Mlad pes
flo


Število prispevkov : 1208
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Mar 02, 2009 8:32 pm

Jaz sem se pa zdaj odločla, da bom frizbi ji pol po redko metala, ker glede na to, da ko je bila še mladič, se ga je bala(zakaj mi še kar ni jasno) in zato sm rabila, kašnih 6mescev, da je zdaj spet nora na frizbije. Tako, da zdaj neham ko je še naibol naudušena, da je naslednjič, ko ji pokažem frizbi še bol... Wink

Me pa zanima s temi rollerji... kdaj pa potem približno psu začneš metat frizbi. In ali vasi psi use rollerje ujamejo. Ker meni flo ujame usak 3 ali 4 met oz. roller...
Nazaj na vrh Go down
Maša
Admin
Maša


Število prispevkov : 3394
Age : 27
Kraj : SlovKonjice
Registration date : 25/03/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Mar 02, 2009 9:10 pm

Mi je včasih podirala frizbi. Sedaj pa ga že tu pa tam ful lepo prime. Tako, da nič skrbet. Saj bo sama ugotovila kako je treba frizbi prijet.
Nazaj na vrh Go down
http://dogland.naspletu.com
Urška
Mlad pes
Urška


Število prispevkov : 4259
Age : 27
Registration date : 04/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Mar 02, 2009 11:03 pm

Ja Astor ga je včasih tut podiral ker se je tako zagnal za njim pa ni mogel takoj upočasnit Jezik kažem Zdej mi pa lepo lovi, včasih še kakšnega podre..

Maša saj drugače mi dela na vse ampak danes pri frizbiju je pa res pospešil Srečen Jaz pa na koncu čist hin Srečen
Nazaj na vrh Go down
http://astor.slohosting.com/
cotton candy
Mlad pes
cotton candy


Število prispevkov : 905
Age : 31
Kraj : Škofja Loka
Registration date : 02/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyTor Mar 03, 2009 4:58 pm

rollerje mi lovi odvisno od njene zagnanosti..čisto na začetku se vedno tako zapodi vanj, da ga podere Srečen , proti koncu, ko ji pa že malo zmanjka energije pa lepo prijema.. pri metih po luftu pa ravno obratno..
Nazaj na vrh Go down
flo
Mlad pes
flo


Število prispevkov : 1208
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyTor Mar 03, 2009 8:22 pm

Ker jaz imam tudi te probleme, da se preveč zažene proti frizbiju in ga potem prehiti in pohodi... Joo! Jezik kažem Eh enkrat bo že šlo... Nasmejan
Nazaj na vrh Go down
lemurka
Mlad pes



Število prispevkov : 1504
Age : 29
Kraj : Ljubljana
Registration date : 02/05/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPet Maj 15, 2009 7:12 pm

Nazaj na vrh Go down
http://nara-dream.moj-album.com
Puhica
Mladiček



Število prispevkov : 57
Age : 28
Kraj : Domžale
Registration date : 16/03/2010

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptySre Mar 24, 2010 10:39 pm

Ful je dobra slika Smejim se .
Nazaj na vrh Go down
bŁaka
Mladiček
bŁaka


Število prispevkov : 42
Age : 27
Kraj : Okolica Šk. Loke
Registration date : 24/08/2009

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptySob Mar 27, 2010 8:28 pm

Nazaj na vrh Go down
Puhica
Mladiček



Število prispevkov : 57
Age : 28
Kraj : Domžale
Registration date : 16/03/2010

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyTor Mar 30, 2010 7:13 pm

Lajke pa frizbi ne zanima preveč.Kakšno minutko ali dve še,potem pa ne več...Ali ima kdo kakšno idejo,kaj naj naredim,da ji bo bolj zanimivo?
Nazaj na vrh Go down
blue
Admin
blue


Število prispevkov : 2439
Age : 28
Registration date : 30/04/2008

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptySob Apr 03, 2010 11:50 pm

Puhica je napisal/a:
Lajke pa frizbi ne zanima preveč.Kakšno minutko ali dve še,potem pa ne več...Ali ima kdo kakšno idejo,kaj naj naredim,da ji bo bolj zanimivo?

Delaj takrat ko jo veseli, oz. še manj (minutko). Prekini, ko bo najbolj zanimivo, pa probaj biti čimbolj izvirna. Jaz imam takega smotkota tudi doma in če hočem da je KARKOLI zanimivo in da uspe, se moram metati po tleh pa iz sebe delat še večjo budalo, ali pa vse skupaj počasi z priboljški oz. nagrajevanjem. Capiju frizbi mečem trikrat na mesec, 10 minut in mislim, da je zanj to čist zadovoljiva doza. (:
Nazaj na vrh Go down
Puhica
Mladiček



Število prispevkov : 57
Age : 28
Kraj : Domžale
Registration date : 16/03/2010

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPon Apr 05, 2010 5:34 pm

Res hvala za nasvete.Imam srečo,da so sosedi malokrat doma in se mi nima kdo režat ko jo probavam motivirat za frizbi Zmeden Zna bit pa grooozno smotana,če hoče: redko jo zanima frizbi,če jo ga pa ne spusti,čeprav ji ukaz spusti še kar gre.Če pa frizbi zamenjam za priboljšek jo pa potem ne zanima več frizbi,samo hrana...Bom dala kakšen posnetek,kako nama gre(če bo malo zverinico kaj zanimal frizbi).
Nazaj na vrh Go down
airedale10
Mladiček
airedale10


Število prispevkov : 96
Age : 24
Registration date : 02/01/2010

Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 EmptyPet Apr 16, 2010 4:57 pm

Zanimiv šport Srce .
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Frizbi [Frisbee]   Frizbi [Frisbee] - Page 6 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Frizbi [Frisbee]
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Frizbi
» Frizbi tekme
» Frizbi seminar 31.5.2009

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Psi so zakon :: Pasji športi-
Pojdi na: